Aliquam molestie ligula vitae nunc lobortis dictum varius tellus porttitor. Suspendisse vehicula diam a ligula malesuada a pellentesque turpis facilisis. Vestibulum a urna elit. Nulla bibendum dolor suscipit tortor euismod eu laoreet odio facilisis.
Mi też szycie zajmuje dużo czasu. Mam nadzieję, że to przeminie wraz z praktyką. Wyszła ci raczej tunika niż sukienka, ale fajna, pod warunkiem że połączy się ją z fajną resztą
4 komentarze:
Mi też szycie zajmuje dużo czasu. Mam nadzieję, że to przeminie wraz z praktyką. Wyszła ci raczej tunika niż sukienka, ale fajna, pod warunkiem że połączy się ją z fajną resztą
1
2
5