Sukienka

Ostatnio mam jakąś taką "ciuchową" wenę. Ile się człowiek namęczy, żeby samemu zrobić wykrój :) Jak powstał wykrój, powstała też sukienka/tunika :)





:)

Author

Written by Admin

Aliquam molestie ligula vitae nunc lobortis dictum varius tellus porttitor. Suspendisse vehicula diam a ligula malesuada a pellentesque turpis facilisis. Vestibulum a urna elit. Nulla bibendum dolor suscipit tortor euismod eu laoreet odio facilisis.

4 komentarze:

Flateel pisze...

Mi też szycie zajmuje dużo czasu. Mam nadzieję, że to przeminie wraz z praktyką. Wyszła ci raczej tunika niż sukienka, ale fajna, pod warunkiem że połączy się ją z fajną resztą

Poltsa pisze...

1

Poltsa pisze...

2

Poltsa pisze...

5